o nas

Firma „MrStone” jest przedsiębiorstwem rodzinnym założonym w 1994 roku w Bielsku-Białej.

Zajmujemy się projektowaniem i budową kamiennych kominków grzewczych z wkładami żeliwnymi oraz stalowymi. W ofercie przygotowaliśmy projekty kominków w różnym stylu. Budujemy kominki: klasyczne, nowoczesne, portale oraz rustykalne.

Klientom przedstawiamy gotowe projekty do wyboru, ale możemy również zrealizować ich indywidualny pomysł. Nasze obudowy kominkowe wpisują się w modny wystrój wnętrz, mogą stać się centralnym punktem salonu, przestronnego holu, sali restauracyjnej lub hotelowej.

Dbamy o idealne połączenie walorów funkcjonalnych z wysoką trwałością oraz stylowym wzornictwem. Starannie dobieramy kamień na obudowę kominka. Szczególną wagę przywiązujemy do wykończeń.

Oprócz kominków, wykonujemy inne elementy z kamienia naturalnego:

  • schody wewnętrzne i zewnętrzne
  • parapety
  • blaty kuchenne i łazienkowe

Budujemy także kamienne posadzki, fontanny i inne realizacje na indywidualne zamówienie Klienta.

Wszystkie nasze wyroby powstają zgodnie z przepisami prawa budowlanego, dzięki czemu są trwałe, a ich użytkowanie jest w pełni bezpieczne.

Śledzimy aktualne trendy w aranżacji wnętrz i dopasowujemy do nich nasze realizacje. Klientom pomagamy dobrać odpowiedni materiał i projekt idealnie wpisujący się w konkretny wystrój wnętrza. Nasi doradcy są do ich dyspozycji podczas całego procesu realizacji zlecenia i udzielają fachowych odpowiedzi na pojawiające się pytania.

Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

Podczas ponad 20-letniej działalności w branży, zrealizowaliśmy wiele projektów na zamówienie Klientów indywidualnych, hoteli, restauracji, firm. Zdobyliśmy liczne nagrody na targach aranżacji wnętrz oraz targach budowlanych.

„MR Stone” to:

  • kamieniarze z wieloletnim doświadczeniem
  • fachowe doradztwo podczas doboru kamienia i projektu
  • starannie wyselekcjonowane, trwałe materiały
  • najwyższa jakość wykonania
  • projekty wpisujące się w najnowsze trendy aranżacyjne
  • 5 lat gwarancji na wszystkie wyroby!

Budową kominków i innych wyrobów z kamienia zajmujemy się nieprzerwanie już od 1994 roku. Wieloletnie doświadczenie w branży zaowocowało współpracą z wieloma partnerami.
Szczególną wagę przykładamy do trwałości wykorzystanych materiałów, dlatego nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi kombinatami. Doskonale wiemy, że tylko sprawdzeni dostawcy mogą zagwarantować nam najlepszy kamień, którego wzornictwo wpisze się w najnowsze trendy aranżacyjne, a struktura zapewni możliwość obróbki trwałych elementów, które staną się ozdobą wnętrz należących do naszych Klientów. To także dzięki zaufanym partnerom możemy objąć wszystkie nasze realizacje 5-letnią gwarancją.

Nasi partnerzy

Nie czekaj!

Skontaktuj się z nami

Formularz Kontaktowy

Adres email

Telefon

(+48) 537 700 708
Adres

ul. Rzemieślnicza 1, 43-305 Bielsko-Biała Polska